آخرین اخبار:

درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

 

زندگی امروزی خريد به روش نوين , هوشمندانه و البته لذت بخش تری را می طلبد و اين امرباعث شده که هر روزه برتعداد استفاده کنندگان از سرويس های اينترنتی و مشتريان فروشگاه های اينترنتی افزوده شود.

 

فرانگاه در سال1383فعاليت خودرا درزمينه تهیه  و توزیع تجهیزات، لوازم جانبی و خدمات پس از فروش لوازم عکاسی و فیلمبرداری آغازکرد.

 

فرانگاه اميد دارد باتکيه برمشتری مداری وبکارگيری مجرب ترین پرسنل و برخورداری فضای مناسب خدماتی و پوشش بیمه ای به مشتريان خود وحمایت از فعالیت های فرهنگی ، هنری کشورعزيزمان بتواند گامهای موثری دراين راستا انجام دهد.

 

تلاش فرانگاه اين است که برای تمام مشتريان دردسترس بوده وبا بهترين کيفيت و باصرفه ترين قيمت ممکن به توانايي درامرخريد کمک کند.

 

کالاهایی که سايت فرانگاه ارائه می دهد انواع دوربين های عکاسی و لوازم جانبی آن ها می باشدکه جهت رفاه مشتريان پس ازانتخاب وپرداخت هزينه که شامل مبلغ کالاوخدمات پستی می باشد ظرف مدت معين شرکت پست ارسال می گردد.

 

اميد داريم که با یاری خداوند بتوانيم  شایستگی این اعتماد را داشته و  در جهت کسب بیشتر اعتماد خریداران گام برداريم.نظرات شما سازنده اهداف آینده ماست.

 

www.faranegah.com آدرس سايت فرانگاه

  • به علت نوسانات ارزسايت فرانگاه تا تاريخ 96/11/30 به روزنمی باشد جهت خريد به اینستاگرام فرانگاه مراجعه کنيد
  • Instagram:@faranegah1
  • فرانگاه واردکننده دوربين های کانن و نيکون  فروش ومشاوره تجهيزات حرفه ای
  • فرانگاه نماينده  فروش کيف های کيس لاجيک درايران می باشد
  • تهران, خيابان بهار,مجتمع تجاری بهار, طبقه اول تجاری ,واحد 292  فروشگاه فرانگاه 77616805 -77613317