آخرین اخبار:

Nikon D500 DSLR Camera Body Only

0 تومان
تولید کننده: Nikon
کد محصول: 0773
موجودی: در انبار موجود است

حسگر CMOS این دوربین ترکیب فوق‌العاده‌ای را در کنار جدیدترین پردازشگر نیکون یعنی EXPEED 5 تشکیل می‌دهد. حساسیت فوق‌العاده بالا، کیفیت ثبت تصاویر بی‌نظیر و سرعت باورنکردنی در این دوربین، حاصل این ترکیب دقیق هستند. حساسیت این دوربین می‌تواند بین 100 تا 51200 تغییر کند و علاوه بر این دارای دو مقدار انتخابی Lo 1 و Hi 5 نیز هست که می‌تواند حساسیت را بین 50 تا 1640000 اضافه یا کم کند. استفاده از این پردازشگر، علاوه بر بالا بردن بازه حساسیت در D500، موجب افزایش سرعت در این دوربین نیز شده است و D500 را به یکی از سریع‌ترین دوربین‌های رده APS-C برای عکاسان خبری و ورزشی تبدیل می‌کند. این دوربین می‌تواند با سرعت 10 فریم کامل در ثانیه (همراه با فوکوس و نورسنجی) عکس‌برداری کند. نکته مهم درباره این سرعت فوق‌العاده این است که حتی با انتخاب فرمت خام 14 بیتی (.NEF) نیکون، باز هم بافر دوربین با همین سرعت تا 200 فریم پی‌درپی پر نمی‌شود. صدای آیینه دوربین در چنین شرایطی شبیه به صدای مسلسل‌های خودکار است. البته نیکون یک سیستم عکس‌برداری سریع کم‌صدا‌تر را نیز برای عکاسی در محیط‌های بسیار آرام (مانند عکس‌برداری از پرندگان) در این دوربین قرار داده که صدای آیینه تقریباً حذف می‌شود و سرعت عکس‌برداری به 3 فریم بر ثانیه کاهش می‌یابد.

در حین ضبط تصاویر ویدئویی با این دوربین سه نکته مهم را در نظر داشته باشید:

 •          ضبط ویدئو‌های 4K UHD در این دوربین تنها بخش کوچکی از حسگر را شامل می‌شود و به همین دلیل فاصله کانونی لنز در هنگام استفاده از این گزینه دارای ضریب 1.5 برابر خواهد بود؛ بنابراین در صورتی که به عنوان مثال از لنز 100mm استفاده کنید، در هنگام ضبط ویدئو 4K یا رزولوشن 3840x2160، فاصله کانونی لنزتان معادل 150mm خواهد شد.
 •          در صورت استفاده از وضعیت تصویربرداری 1.3x همان‌طور که از نام آن مشخص است، برشی از حسگر را در اختیار شما قرار می‌دهد که میزان بزرگنمایی آن (یا درواقع ضریب برش تصویر در آن) برابر 1.3X خواهد بود. در این حالت دوربین می‌تواند با رزولوشن Full HD و HD فیلم بگیرد.
 •          در حالت DX نیز دوربین از تمامی سطح حسگر استفاده می‌کند. این حالت نیز برای تصویربرداری با رزولوشن Full HD 1920 x 1080 و HD استفاده می‌شود و تفاوت آن با حالت قبلی این است که چون تمامی سطح حسگر برای ضبط ویدئو استفاده می‌شود میزان عمق میدان در تصاویر کاهش یافته و پس زمینه تصویر بیشتر محو می‌گردد.

همانند وضعیت عکس‌برداری، در حالت فیلم‌برداری نیز می‌توان از تغییر حساسیت دوربین برای افزایش نور موجود استفاده کرد. این افزایش حساسیت می‌تواند از 100 تا 1640000، از طریق منوی اختصاصی ضبط ویدئوی دوربین تغییر کند. نکته مهم برای فیلم‌برداران حرفه‌ای اینکه در D500 یک وضعیت به نام Flat Picture Control وجود دارد که با استفاده از آن دوربین می‌تواند تصاویر را در حالت کنتراست بسیار پایین (اصطلاحاً تخت) فیلم‌برداری کند که در کیفیت ویرایش ویدئو در نرم‌افزار بسیار مؤثر است و موجب افزایش دامنه رنگ و نور در ویدئو‌ها می‌شود.

یک وضعیت D-Lighting نیز در هنگام ضبط ویدئو‌های FullHD و HD در دسترس قرار می‌گیرد که به‌وسیله آن می‌توانید جزئیات بسیار بیشتری را در مناطق با کنتراست بالا تصویر (بسیار پر نور یا بسیار کم نور) ثبت کنید.

یکی از مشکلات مهم فیلم‌برداران با دوربین‌های DSLR، لرزش دوربین و تصاویر ضبط شده است. لرزشگیر جدیدی در نیکون D500 ارائه شده که Electronic Vibration Reduction نام دارد. با استفاده از این لرزشگیر الکترونیکی، می‌توان در هنگام استفاده از رزولوشن‌های Full HD و HD، به صورت نرم‌افزاری لرزش تصاویر را در سه محور افقی و عمودی و پیچشی تا حد زیادی برطرف کرد.

همان‌طور که گفته شد، در D500 یک وضعیت خودکار انتخاب ISO وجود دارد که می‌تواند با تغییر دادن میزان حساسیت دوربین، هنگام جابجایی بین محیط‌هایی که نور متفاوتی دارند، همچنان میزان روشنایی دوربین را حفظ کند. این کار بدون تغییر سرعت و شاتر دوربین و طبیعتاً بدون تأثیری در عمق میدان تصویر انجام می‌گیرد؛ اما علاوه بر انتخاب حساسیت خودکار، وضعیت دیگری نیز برای نوردهی خودکار در D500 ارائه شده که به‌وسیله دکمه جدید Pv یا (Power Aperture) انجام می‌شود. با زدن این دکمه، دوربین در حین جابجایی بین محیط‌های با نور متفاوت، به آرامی دیافراگم دوربین را تغییر می‌دهد تا میزان شدت نور را بین این دو محیط متعادل کند.

ضبط صدا در این دوربین با استفاده از درگاه 3.5 میلی‌متری استاندارد کنار دوربین انجام می‌شود. بسته به اینکه صدای محیط را توسط میکروفون خود دوربین ضبط می‌کنید یا از یک میکروفون جانبی برای این کار استفاده می‌کنید، صدای دوربین می‌تواند تحت 20 درجه مختلف تغییر کند. همچنین کاربر می‌تواند صدا را با 30 درجه مختلف، توسط جک هدفون به صورت پخش زنده گوش دهد.

خبر خوب برای علاقه‌مندان به تصویربرداری TimeLapse اینکه نیکون D500 به صورت داخلی مجهز به امکان ضبط و پردازش ویدئو‌های تایم‌لپس می‌باشد. این ویدئو‌ها می‌توانند تا حداکثر 9999 فریم (تا حداکثر زمان ضبط یک هفته) ذخیره شوند. همچنین خود دوربین می‌تواند یک خروجی 4K UHD/30p از این تصاویر به شما بدهد و نیازی به انتقال نرم‌افزاری وجود ندارد.

ماژول جدید سیستم فوکوس 153 نقطه‌ای با نام Multi-CAM 20K

وظیفه فوکوس پرسرعت و دقیق در این دوربین بر عهده ماژول جدید فوکوس ساخت نیکون با نام Multi-Cam 20K AF است که شامل 153 نقطه فوکوس تشخیص فاز می‌شود. برای دستیابی به دقت بالاتر هنگام فوکوس، تعداد 99 نقطه از این نقاط از نوع کراس یا ضربدری هستند. در هنگام استفاده از لنز‌های تله‌فوتو و مبدل‌های تله بلند، تعداد 15 نقطه از این نقاط در دسترس قرار می‌گیرند و در صورت استفاده از دیافراگم‌های 5.6 و بازتر، تمامی 153 نقطه قابل استفاده خواهند بود.

این تعداد نقاط فوکوس در کنار سرعت فوق‌العاده بالای این دوربین برای تشخیص سوژه و قفل کردن فوکوس بر روی آن، حتی در هنگام عکس‌برداری 10 فریم بر ثانیه پی‌درپی، دوربین D500 را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای عکاسی خبری، ورزشی و حیات‌وحش تبدیل می‌کند. حساسیت این تعداد نقاط فوکوس تا حداکثر -3 EV (حساسیت نقطه فوکوس مرکزی تا -4 EV) در بین تمامی دوربین‌های قطع APS-C بی‌نظیر است و به دوربین این امکان را می‌دهد که در نور بسیار کم محیط نیز دقت فوکوس را حفظ کند.

سیستم فوکوس فوق‌العاده 500D دارای حالت‌های مختلفی است. 7 وضعیت فوکوس در این دوربین می‌توانند برای موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند:

 •          Single-Point AF: دوربین از فوکوس تک نقطه‌ای برای تشخیص سوژه استفاده می‌کند
 •          Dynamic-Area AF: در این حالت باز هم دوربین از وضعیت تک نقطه‌ای استفاده می‌کند که این نقطه می‌تواند بین 25، 72 یا تمامی 153 نقطه قابل انتخاب باشد؛ اما علاوه بر آن، نقاط فوکوس اطراف نقطه فوکوس نیز تحت بررسی مداوم قرار می‌گیرند تا در صورت جابجایی سوژه، بلافاصله نقطه فوکوس نیز همراه با سوژه جابجا شود. این وضعیت برای عکاسی از سوژه‌هایی که حرکت احتمالی نامنظم دارند (مانند پرنده‌ای که احتمال پرواز دارد) مناسب است.
 •          Group-Area AF: این وضعیت نیز همانند فوکوس تک نقطه‌ای، از گروه‌های بزرگ‌تری از نقاط فوکوس به صورت همزمان استفاده می‌کند. به عنوان مثال می‌تواند پنج نقطه یا هفت نقطه را به عنوان یک نقطه فوکوس واحد تلقی کرده و همه آن‌ها را با هم برای فوکوس روی یک سوژه به کار گیرد.
 •          3D-Tracking: در این وضعیت فوکوس، دوربین با استفاده از اطلاعات رنگی سوژه، می‌تواند حرکت سوژه را روی تمامی 153 نقطه داخل کادر دنبال کند و برای حفظ فوکوس می‌بایست دکمه شاتر را تا نیمه فشرده نگاه داشت.
 •          Auto-Area AF: در این حالت دوربین از تمامی نقاط برای یافتن چهره انسانی استفاده می‌کند و در صورت تشخیص یک چهره در داخل کادر، بلافاصله روی آن قفل کرده و سوژه را دنبال می‌کند.

علاوه بر وضعیت‌های فوکوس ذکر شده یک قابلیت قفل فوکوس خودکار نیز وجود دارد که می‌تواند برای افزایش کارایی دنبال کردن سوژه‌های متحرک استفاده شود. همین قابلیت می‌تواند با دو پارامتر سریع و با تأخیر، سرعت واکنش سیستم فوکوس نسبت به سوژه‌های با حرکات نامنظم را تغییر دهد.

با انتخاب این گزینه‌ها می‌توانید مطمئن باشید که در هر شرایطی، فوکوس دقیق و سریعی روی سوژه‌های متحرک در اختیار خواهید داشت.

نکته بسیار مهم در سیستم فوکوس این دوربین، امکان کالیبره کردن فوکوس خودکار لنز‌های مختلف روی حالت LiveView است. این کار به برطرف کردن مشکل پیش فوکوس یا پس فوکوس که در برخی از لنز‌ها پیش می‌آید کمک می‌کند. کالیبره کردن در مورد دیگر دوربین‌ها با استفاده از جداول کالیبره کردن نقطه فوکوس و صرف زمان و زحمت زیادی انجام می‌شود و پیشرفت فوق‌العاده‌ای برای این دوربین به شمار می‌رود.

 

نکات مربوط به بدنه دوربین

 •          نمایشگر بزرگ 3.2 اینچی در پشت دوربین D500 دارای رزولوشن فوق‌العاده 2,359 نقطه‌ای است و تصویری بسیار شفاف و روشن را در اختیارتان می‌گذارد. این نمایشگر فوق‌العاده برای عکاسی در حالت LiveView و همچنین هنگام فیلم‌برداری نیز دقت بسیار زیادی دارد و به شما امکان می‌دهد تا نقاط فوکوس را راحت‌تر انتخاب کنید. لمسی بودن این LCD به شما امکان می‌دهد تا هم راحت‌تر بین منو‌های دوربین جابجا شوید و هم از لمس نقاط مختلف تصویر برای انتخاب تراز سفیدی دستی استفاده کنید.
 •          سرعت تشخیص لمس این نمایشگر بسیار بالاست و به راحتی می‌توانید از صفحه‌کلید لمسی آن برای افزودن یا تغییر اطلاعات کپی‌رایت، وارد کردن یادداشت روی عکس‌ها، تغییر اطلاعات IPTC و غیره استفاده کرد. ضمن اینکه این نمایشگر به صورت بازشو طراحی شده و برای استفاده در زوایای مختلف بسیار کاربردی است.
 •          منظره‌یاب چشمی دوربین از نوع منشوری با پوشش دهی 100% کادر و بزرگنمایی 1.0X، پوشش کامل و دقیقی از صحنه روبرو را به شما نشان می‌دهد.
 •          D500 به دو درگاه کارت حافظه مستقل از هم مجهز است که یکی هر دوی آن‌ها می‌توانند برای کارت‌های معمول SD یا کارت‌های جدید XQD استفاده شوند. این دو کارت می‌توانند به عنوان حافظه پی‌درپی هم استفاده شوند. یا با تنظیمات داخل دوربین می‌توانید از یکی از کارت‌ها به عنوان پشتیبان دیگری استفاده کنید یا مثلاً فایل‌های JPEG و RAW را بین این دو کارت تقسیم کنید تا هر کارت تنها یک فرمت را نگهداری کند.
 •          شاسی بدنه D500 از آلیاژ منیزیم ساخته شده تا علاوه بر سبکی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه باشد. ضمناً پوشش عایق فوق‌العاده این بدنه در برابر گرد و خاک و رطوبت، آن را به یک دوربین حرفه‌ای مخصوص محیط‌های نامساعد تبدیل کرده است.
 •          سیستم‌های کنترلی در این دوربین شباهت زیادی به بدنه‌های قبلی دارد و نیکون سعی کرده ظاهر دکمه‌ها و امکانات آن‌ها را چندان تغییر ندهد. مهم‌ترین تغییر در بدنه D500 را می‌توان افزوده شدن دکمه جوستیک برای انتخاب نقطه فوکوس خودکار به حساب آورد. این دکمه جوستیک شبیه به چیزی است که پیش‌تر هم در بدنه‌های حرفه‌ای مانند D4 دیده بودیم و از دکمه بزرگ D-Pad (دکمه چهار جهته پشت نیکون‌ها) سریع‌تر کار می‌کند. ضمن اینکه مانند D750 ممکن است بخواهید D-Pad را قفل کنید که در این صورت استفاده از این دکمه جوستیک جدید کاربرد بسیار بیشتری پیدا می‌کند.
 •          دکمه ISO این دوربین نیز بالاخره از روی دکمه چرخان سمت چپ بدنه در مدل قبلی جابجا شد و به صورت یک دکمه مستقل در کنار دکمه شاتر قرار گرفت که کنترل حساسیت را در حین کار راحت‌تر می‌کند؛ بنابراین حالا دیگر نیازی به تغییر عملکرد دکمه ضبط ویدئو نخواهید داشت. البته یک دکمه Fn2 نیز در پشت دوربین طراحی شده که می‌توانید از آن نیز برای برنامه‌ریزی دسترسی به یکی از عملکرد‌های پرکاربرد داخل منو‌ها استفاده کنید؛ اما نکته جالب درباره طراحی بدنه D500 (و برای اولین بار در یک دوربین سری DX نیکون)، این است که دکمه‌های دوربین در نور کم روشن می‌شوند تا عکاسی در نور کم را ساده‌تر کنند. این قابلیت در دوربین رده‌بالای D5 نیز وجود دارد.
 •          باطری Nikon D500 از نوع EN-EL15 و همان مدلی است که در دوربین‌های دیگر نیکون مانند D750، D810 و D7200 نیز به کار رفته است. خوشبختان نیکون مدل جدیدی را برای این دوربین طراحی نکرده است و همچنان می‌توانید از باطری‌ها و شارژر‌های یدکی قبلی برای این دوربین نیز استفاده کنید. طبق استاندارد CIPA، در Nikon D500 با این باطری می‌توان 1240 عکس گرفت. ضمن اینکه در صورت استفاده از گریپ MB-D17، می‌توان از باطری یدکی استفاده کرده و تعداد شات را دو برابر کرد.

قابلیت جدید SnapBridge برای ارتباط بی‌سیم کم مصرف

نیکون برای ایجاد ارتباط بلوتوث بین این دوربین و تلفن‌های همراه از تکنولوژی ارتباطی جدیدی به نام SnapBridge استفاده کرده است. SnapBridge از نوعی ارتباط بی‌سیم کم مصرف به نام BLE – Bluetooth Low Energy استفاده می‌کند که برخلاف ارتباط بی‌سیم WiFi انرژی بسیار کمتری استفاده می‌کند و همچنین احتیاج به شبکه بی‌سیم WiFi یا دستگاه‌های دارای این قابلیت ندارد. با snapBridge علاوه بر اینکه می‌توانید تنظیمات نوردهی و عکس‌برداری دوربین را کنترل کنید، می‌توانید تصویری زنده از LiveView دوربین را روی تلفن همراهتان داشته باشید و با آن از راه دور کادر عکس یا ویدئو را بررسی کنید. ضمناً از طریق همین نرم‌افزار می‌توانید به عنوان شاتر تریگر، از راه دور نیز عکس بگیرید.

برقراری ارتباط با دوربین هیچ‌وقت به این سادگی نبوده است. با قابلیت NFC در Nikon D500 می‌توانید با چسباندن گوشی تلفن یا تبلت دارای NFC به دوربین، بلافاصله این دو وسیله را به هم مرتبط کنید و از امکانات راه دور آن‌ها استفاده کنید.

البته در صورتی که به سرعت خیلی زیاد برای انتقال اطلاعات دوربین نیاز دارید می‌توانید از دستگاه انتقال جداگانه WT-7A Wireless Transmitter (اختیاری) برای انتقال اطلاعات از طریق WiFi با سرعت 866.7 Mbps استفاده کنید.

سیستم تشخیص صحنه و نورسنجی خودکار

سیستم تشخیص صحنه هوشمند این دوربین به همراه فناوری 3D Color Matrix Metering III با بهره‌گیری از یک حسگر نورسنجی RGB با دقت ۱۸۰٬۰۰۰ نقطه قادر به ارزیابی و تحلیل همه‌جانبه صحنه مورد نظر اعم از روشنایی، کنتراست، فاصله سوژه و رنگ‌های موجود است. همچنین دوربین می‌تواند سریعاً میزان دقیق نوردهی و تنظیمات تراز سفیدی به ‌منظور ثبت بهترین رندر از صحنه را مشخص و معین کند. ضمناً اطلاعات جمع‌آوری شده توسط این سیستم با مرجع تصویر نیز بررسی خواهد شد تا از عملکرد دقیق نوردهی، تراز سفیدی، تنظیمات فلاش i-TTL و دنبال کردن سوژه توسط فوکوس خودکار اطمینان حاصل شود.

 

قابلیت‌های دیگر این دوربین

 •          وضعیت‌های خودکار تراز سفیدی در این دوربین در سه حالت مختلف در دسترس هستند: حالت معمول Auto 0 که در آن دوربین سعی می‌کند رنگ طبیعی صحنه را براساس رنگ‌های سفید داخل کادر تنظیم کند. حالت Auto 1 که تعادل رنگی را بین یک سوژه خاص و نور صحنه اطراف آن حفظ می‌کند و Auto 3 که در آن کمی رنگ‌ها را گرم‌تر ثبت می‌کند.
 •          قابلیت تشخیص پرش نور یا flicker reduction که دوربین می‌تواند پرش نور در لامپ‌های فلورسنت (یا هر منبع نوری دیگر که با فرکانس خاصی چشمک می‌زند) حدس زده و عکس‌برداری پی‌درپی یا ثبت فریم‌های ویدئویی را در پیک (بالاترین مقدار تابش نور) انجام دهد.
 •          حالت عکس‌برداری با فرمت خام در این دوربین می‌تواند سه فایل مختلف با سه حجم فایل متفاوت داشته باشد. فایل‌های خام اندازه اصلی با فرمت 14-bit و فایل‌های خام متوسط و کوچک با فرمت 12-bit ذخیره می‌شوند.
 •          کنترل تراز سفیدی نقطه‌ای برای عکاسی از طریق LiveView، انجام تنظیمات تراز سفیدی را به آسانی و تنها با لمس کردن یک نقطه در فریم تصویر امکان‌پذیر می‌کند. علاوه بر این می‌توان از ۱ تا ۶ تنظیمات تراز سفیدی را به صورت پیش‌فرض معین نمود تا هنگام عکاسی در شرایط نوری مختلف به سادگی تنظیمات دلخواه مورد نظر را انتخاب کرد.
 •          برای مشاهده و بازبینی مجموعه عکس‌های گرفته شده در حالت عکاسی پی‌در‌پی، می‌توان مشخص نمود که از اولین عکس تا آخرین عکس ثبت شده نمایش داده شود و یا از آخرین عکس به اولین عکس.
 •          دوربین D500 نیکون با رادیو تریگرهای پیشرفته بی‌سیم سازگار بوده که این ویژگی امکان استفاده از کنترلر جانبی WR-A10 و گیرنده WR-R10 را فراهم می‌آورد. همچنین می‌توان فلاش رو دوربینی SB-5000 نیکون را به شکل بی‌سیم و از فاصله دور کنترل کرد.
 •          Nikon D500 به منظور انتقال بی‌سیم عکس‌ها و فیلم‌ها، با فرستنده جانبی WT-6A سازگاری کامل دارد.
 •          حالت‌های عکس‌برداری مختلف موجود در تنظیمات نیکون D5 این امکان را فراهم می‌کند تا جلوه‌های از پیش تعریف‌شده‌ای مانند پرتره، استاندارد، منظره و چشم‌انداز، تخت و ... را برای دوربین انتخاب کرده و می‌توان تنظیمات هر یک را تغییر داده و آن‌ها را به حالت دلخواه خود نزدیک کنید.
ورودی و خروجی
تکنولوژی بی سيم دارد
خروجی HDMI دارد
خروجی USB دارد
خروجی هدفون دارد
موقعيت ياب GPS قابليت دارد*به صورت جداگانه خريداری شود.
ورودی ميکروفون دارد
کنترل ازراه دور قابليت دارد *به صورت جداگانه خريداری شود.
مشخصات فیزیکی
ابعاد 81×115×147 ميليمتر
وزن(همراه باتری و کارت حافظه) 1340 گرم
مشخصات حسگر، تصاویر و فیلم
اندازه حسگر 15.7×23.5 ميليمتر
حداکثراندازه عکس 3712× 5568
حداکثرسرعت فيلم 60 فریم بر ثانیه
رزولوشن فیلم برداری 4K/UHD در ابعاد 3,840x2,160 با سرعت‌های 24، 25، 30 فریم بر ثانیه _ HFull HD در ابعاد 1,920x1,080با سرعت‌های 50،30،25،24، 60 فریم بر ثانیه_ HD در ابعاد1,280x720 با سرعت‌های 50, 60 فریم بر ثانیه
ضبط صدا Stereo
فرمت عکس JPEG, RAW, TIFF
فرمت غيرفشرده RAW, TIFF
فرمت فیلم MOV, MPEG-4 AVC/H.264
نسبت ابعادتصوير 3:2
نوع حسگر CMOS
پیکسل های مؤثر 20.9 مگاپیکسل
کل پیکسل‌ها 21.51 مگاپیکسل
لنز
اتصال لنز قابليت دارد
فلاش
قابليت نصب فلاش خارجی دارد
عکسبرداری
تعداد نقاط فوکوس 153 نقطه
تقدم ديافراگم دارد
تقدم شاتر دارد
تنظيم حساسيت 100-51200
جبران نوردهی از5- تا 5+درگام های 1.2 تا 1.3
حداقل سرعت شاتر 30 ثانيه
حداکثرسرعت شاتر 1,8000 ثانيه
زمان سنج خودکار (self-timer) 2-10 ثانيه
عکسبرداری پی درپی دارد
صفحه نمایش
اندازه صفحه نمايش 3.2 اينچ
رزولوشن صفحه نمايش 2,359,000 پيکسل
مشاهده مستقيم دارد
منظره ياب دارد
نوع صفحه نمايش Rear Touchscreen Tilting LCD
ویزور (چشمی) دارد
ذخيره سازی وباتری
شارژر باتری MH-25A Battery Charger for EN-EL 15 Li-Ion Battery
مشخصات باتری EN-EL15 Lithium-Ion Battery /1900mAh
نوع کارت حافظه SD SDHC SDXC XQD
اقلام همراه
کابل USB دارد

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب
 • به علت نوسانات ارزسايت فرانگاه تا تاريخ 96/11/30 به روزنمی باشد جهت خريد به اینستاگرام فرانگاه مراجعه کنيد
 • Instagram:@faranegah1
 • فرانگاه واردکننده دوربين های کانن و نيکون  فروش ومشاوره تجهيزات حرفه ای
 • فرانگاه نماينده  فروش کيف های کيس لاجيک درايران می باشد
 • تهران, خيابان بهار,مجتمع تجاری بهار, طبقه اول تجاری ,واحد 292  فروشگاه فرانگاه 77616805 -77613317