درباره ما

زمانی که عرضه محصولات فیک و تقلبی لوازم مربوط به عکاسی و فیلمبرداری در بازار افزایش پیدا کرد و تشخیص میان نوع اصل و تقلبی روز به روز به امری سخت‌تر و چالش‌ برانگیزتر تبدیل شد؛ ما به فکر دریافت نمایندگی از یکی از برندهای مطرح این حوزه افتادیم تا بتوانیم از این طریق، محصولات اورجینال را به شکلی ساده به دست متقاضیان در کشور عزیزمان ایران برسانیم.

فرانگاه نماینده معتبر فروش محصولات شرکت DJI در ایران است و تمامی متقاضیان می‌توانند بدون هرگونه دغدغه و نگرانی در زمینه اصل بودن محصولات، برای خرید به فرانگاه مراجعه نمایند. شما می‌توانید ده‌ها نوع از محصولات برند DJI را در فرانگاه مشاهده و نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید.

با توجه به اینکه دفتر مرکزی فرانگاه در شهر تهران واقع شده است، برای راحتی حال هموطنانمان در سایر استان‌ها، فروشگاه اینترنتی خود را نیز راه اندازی کرده‌ایم. مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت فرانگاه از توضیحات کامل محصولات DJI مطلع شوند و با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند.

همچنین مراجعه کنندگان عزیز می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی برای دریافت مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین محصول با کارشناسان ما در شرکت فرانگاه؛ نماینده فروش محصولات DJI در ایران در ارتباط باشند.