درباره ما

شرکت فرانگاه در سال 1383 با هدف تهیه وتوزیع تجهیزات لوازم جانبی و خدمات پس از فروش لوازم عکاسی و فیلم برداری تأسیس گردید.

فرانگاه زیر نظر اتحادیه عکاسان و فیلم برداران فعالیت خود را شروع کرده و این تعهد را می دهد که کلیه اجناس ارائه شده اورجینال و طبق استاندارد های جهانی است.

حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری از مواردی است که فرانگاه همواره خود را متعهد به آن دانسته است.

در طول مدت زمان مشخص شده از سال 1395 با همکاری با نمایشگاه های عکاسی و نقاشی توانسته است اعتماد عکاسان حرفه ای، انجمن های عکاسی، آژانس های خبری و نهاد های دولتی وخصوصی را به دست آورد.

فرانگاه از سال 1400 فعالیت حرفه ای خود را در راستای پخش و توزیع کالای دیجیتال ارائه داد و گام بزرگ تری در این صنعت برداشته است و موفق به کسب نمایندگی فروش تجهیزات DJI در ایران شده است.

و همچنین مانیتورینگ تمامی دوربین های هوایی در ایران را به صورت حرفه ای به عهده دارد.

شرکت فرانگاه این سیاست را دارد که اجناس مربوطه را به قیمت رقابتی برای خدمت به کاربران ارائه دهد.

با توجه به اینکه دفتر مرکزی و فروشگاه در شهر تهران واقع شده است. در صورت نیاز می توانید با مراجعه به فروشگاه ما در خیابان بهار از متخصصان ما مشاوره دریافت کنید و بدون هرگونه دغدغه و نگرانی محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

وب سایت رسمی فرانگاه سایت معتبر برای خرید محصولات DJI می باشد. با مراجعه به سایت فرانگاه و با مطالعه کامل توضیحات محصولات و مشخصا ت فنی آن با آگاهی کامل و خیالی آسوده سفارش خود را ثبت کنید.