ضمانت اصالت کالا

تضمین اصالت کالا یکی از مسائل مهم برای مشتریان است. برای شرکت فرانگاه نیز مهم است که به مشتریان خود تضمین کند که کالاهایی که عرضه می کند اصلی بوده و مطابق با اطلاعات ارائه شده در سایت می باشد.

فرانگاه به عنوان نماینده فروش محصولات DJI در ایران بدون واسطه و به صورت مستقیم محصولات را از DJI دریافت کرده و به خریداران می رساند و به شما از اصالت کالاها اطمینان می دهد.

بسته‌بندی اورجینال کالاها یکی از نشانه‌های مهم اصالت است. فرانگاه اطمینان می دهد که بسته‌بندی کالاهای شما دارای علامت‌ها، لوگوها و جزئیات دیگری است که نشان دهنده اصالت کالا است.

همچنین تمامی محصولات که توسط فرانگاه ارائه شده دارای ضمانت سلامت کالا نیز می‌باشند که این مورد فرانگاه را موظف می‌کند که کالاهایی که تحویل خریداران ‌می‌دهد کاملا سالم باشند.

برای اطمینان خاطر مشتریان این ضمانت را می دهیم که اگر کالای ارسال شده با سایت و یا شفارش خریدار مغایرت داشت می توانند محصول را مرجوع کنند. شرایط بازگشت کالا را اینجا بخوانید.

ارائه خدمات پس از فروش قوی و قابل اعتماد فرانگاه می‌تواند به مشتریان اطمینان بدهد که در صورت وجود هرگونه مشکل یا نیاز، آن ها را پشتیبانی می‌کند و آماده همکاری در مواقع مورد نیاز است.